piątek, 16 września 2016

Act Fast

Nie, to nie jest drugi post wakacyjny :)
***
   Zdjęcia robiliśmy w Warszawie w upalny weekend. Moje zestawienie na szczęście zimą tego roku zapisałam w notatniku, dzięki temu mogłam je odtworzyć. Obrazy powstają w niespodziewanych i nad wyraz nadzwyczajnych sytuacjach. Wtedy nawet w nocy o północy wstaję, ubieram się w to, a potem zapisuję. Bo wiecie, niczym zrealizuję sesję, upływa sporo czasu... a moja głowa nie śmietnik, trzymam w niej tylko to co muszę ;)

***
   To nie jest pierwsza sesja z elementami męskiej szafy. Uwielbiam dodawać do mojego stroju męskie detale. W tej sesji dodatkowo dominuje jeszcze złoto... Mało kto wie, iż kolor ten przyporządkowany jest męskiej energii a srebro oczywiście kobiecej. 
Moja uroda rozkwita w srebrze, natomiast osobowość kompletna jest w złocie :)

***
   Sesja zrealizowana została na dachu CENTRUM NAUKI KOPERNIK. Jeśli wybierasz się do Warszawy, koniecznie znajdź czas na to oryginalne miejsce. Idealnie położone nad Wisłą, gdzie niedługo zostanie udostępniony kolejny odcinek bulwarów wiślanych, Ty możesz poleżeć na leżaku nieopodal rzeki czytając, a Twoje dzieci spędzą ten czas w bardzo efektywny i inspirujący sposób, jak nigdzie indziej. Ba, sam/a możesz zaczerpnąć łyka ze świata nauki w pragmatyczny sposób. Jedno jest pewne, nie wystarczy pójść tam raz, aby wszystko zobaczyć i dotknąć. 
   Planetarium Niebo Kopernika jest jednym z najbardziej wszechstronnych, najnowocześniejszych planetariów multimedialnych na świecie. To miejsce, gdzie możesz spojrzeć na siebie i swoje życie z perspektywy wszechświata, dzięki filmom będziesz mógł zgłębiać i penetrować kosmos.
   Ogród na dachu otwarty jest nieco ponad dwa lata. Gatunki roślin tam występujące to tylko takie, które są odporne na trudne warunki. Na dachu hula wiatr i pełnia nasłonecznienia. Roślinność ta jest genetycznie przystosowana do życia w niesprzyjających warunkach czyli tzw. stresu wodnego. 
A widzicie, nie tylko my go doświadczamy ;) 
Z założenia ogród ma przypominać nadrzeczny krajobraz ulegający erozji...
   Centrum Nauki Kopernik działa od 2010 roku z siedzibą oczywiście nad samiuteńką Wisełką. 
Ha !!!  Natomiast idea wybudowania takiego ośrodka pojawiła się w końcu lat 90. 
W niecałe dwa lata od otwarcia Kopernika odwiedziło go 2 mln zwiedzających, w niecałe 4 lata 4 mln zwiedzających...
   Aha !!! 
No i jeszcze na tym kopernikowym ogrodzie można sobie zrobić pamiątkowe zdjęcia na tle stołecznej panoramy :)
Patrz niżej :D
        Fot. Karol Jaworowski
http://jaworowskikarol.pl/


Vest & Skirt   Secondhand 
cap    KappAhl
Shoes   Gino Rossi
 Sunglasses    Zara
Earring   Mango


#enjoyLife


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz