sobota, 21 maja 2016

Beyond control

   Tegoroczna majówka nie obfitowała w obfitość wydarzeń tak, jak ta zeszłej wiosny :) Udaliśmy się w moje rodzinne strony i udało się  zrobić tylko jedną sesję, bo pogoda była taka sobie.
To kolejny post wykonany w moim regionie, na opolszczyźnie. Po raz drugi wybrałam Gogolin, w którym pojawił się oryginalny budynek -  Hotel Vertigo, nawiązujący swoją architekturą to stojących nieopodal zabytkowych pieców wapienniczych.
   W zeszłym roku, w pewien grudniowy dzień, zrealizowałam plan uwiecznienia pieców na fotografiach, które idealnie sprawdziły się w roli scenografii. No cóż, lubię ostrość i jednoznaczność zdjęć robionych zimową porą. Sami to zobaczcie :)
I to jest powód, żeby zrobić jeszcze raz sesję w tym miejscu, ale zimową, słoneczną porą...
Być może będzie możliwość zrobienia również we wnętrzach tego hotelu...
Bo jest gdzie pstrykać :)
Na czterech kondygnacjach uruchomiono m. in. pub, kręgielnie, salę konferencyjną, restaurację wraz z oranżerią, salę balową, 17 pokoi hotelowych oraz "kinderlandię" - miejsce zabaw dla dzieci. Jak dla mnie to brakuje basenu, wcale nie musi być duży :)
Intrygujące są pokoje, które noszą nazwę dużych metropolii, z wyjątkiem pokoju "Gogolin" ;)
Jak się domyślacie, pokoje stylem nawiązują do miast. Mi do gustu przypadł pokój Berlin i Wenecja, oceniając po fotografiach :) Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej Hotelu Vertigo
Inwestycja kosztowała ponad 10 milionów, ale prawie połowę zapłaciła Unia Europejska w ramach wspierania rozwoju turystyki.
#OpolskieKwitnące
:)Fot. Karol Jaworowski


I'm wearing:
koronkowa koszula / lace shirt  Grandmother
spodnie / trousers  ZARA
kurtka / jacket  secondhand
czapka / cap  KappAhl
buty / shoes  gift
okulary / sunglasses  ZARA
kolczyki / earrings  Jubiler Stańczyk 


Koszula w innym poście
Czapka w innym poście
Buty w innym poście

#EnjoyLife
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz